Raspored i rezultati 2014

Rezultati 2014.

Rezultati nedjelja 8.6.2014.

Finalne rezultate turnira pogledajte na sljedećim linkovima: kategorija M30, kategorija M50, kategorija parova.

U nedjelju je bio finalni dan kada su se igrali mečevi za raspodjelu mjesta.

Pobjednik turnira u najjačoj kategoriji M30, Ante Letica, s peharom i niže s predsjednikom organizacijskog odbora uz glavnu nagradu, Babolat reket našeg sponzora M&M Sporta.

U istoj kategoriji 2. mjesto osvojio je Dominik Miser (lijevo), a 3. mjesto Nikica Brusić (desno).

U kategoriji M50 prvo mjesto osvojio Josip Samaržija (lijevo). Na slici s njim predsjednik organizacijskog odbora i drugi u istoj kategoriji, Petar Cota st.

Svi osvajači u kategoriji parova na zajedničkoj fotografiji. S lijeva na desno: Petar Cota st., Robert Tudor i Ante Letica (4. mjesto), Josip Mostovac i Hrvoje Ordulj (3. mjesto), Josip Samaržija i Nikica Brusić (2. mjesto) te Filip Kos i Dominik Miser (1. mjesto).

Zajednička fotografija.

Rezultati subota 7.6.2014.

Rezultate drugog dana možete skinuti na sljedećim linkovima: kategorija M30, kategorija M50, kategorija parova.

U subotu su se nakon dugog, vrućeg i napornog cjelodnevnog igranja mečeva, natjecatelji zajedno sa svojim prijateljima okrijepili uz hranu i hladno piće na zajedničkoj fešti.

Rezultati petak 6.6.2014.

Rezultate prvog dana možete skinuti na sljedećim linkovima: kategorija M30, kategorija M50, kategorija parova.

Kategoriju M50 otvorili su P. Cota st. i Samaržija, gdje je Josip pokazao iskustvo igranja na EPT-u i pobijedio voditelja turnira koji se još uvijek oporavlja od ozljede.

Rano ujutro turnir su otvorili Fabris i Strbad, dok je prvak prvog turnira Tudor odmah prvoga dana krenuo sa egzibicijama.
U teškom i dugom meču Strbad je iznenadio Fabrisa i praktički osigurao četvrtfinale.

Raspored mečeva

Raspored mečeva možete skinuti na sljedećim linkovima: kategorija M30, kategorija M50, kategorija parova.

Caffe bar u sklopu NTC centra, nedjelja, 8.6.2014. u 14:00 h

Ovdje možete skinuti program natjecanja.

Rezultati s prethodnog turnira

Rezultate s turnira 2013. pogledajte ovdje.

Rezultate s turnira 2012. pogledajte ovdje.

Prijašnji turniri

Obavijesti

• 05/04/2024

Određen je datum za EPT2024! Inženjeri igraju tenis 6-8.9.

• 14/09/2023

12. turnir je uspješno završio! Galeriju slika pogledajte klikom na ovaj link, a rezultate u našoj rubrici Raspored i rezultati.